Първият ден на турнира „Самарско знаме“ донесе интересни срещи за младите футболисти на ФК „Сливен“. При U11 тимът на Сливен(2) се срещна с Верея (бели) и загуби с 1:7. Единственият гол за сливналии отбеляза Пресиян Митев.

В същото време Сливен(1) постигна убедителна победа срещу Верея (сини) с 14:2. Кристиян Атанасов вкара шест гола, Християн Семов добави още четири, Стилиян Петров се отчете с два, а Георги Чотов и Борис Петров вкараха по един гол.

Утре младите „войводи“ имат нови мачове – Сливен(2) ще играе с Арена Ямбол, а Сливен(1) ще се изправи срещу Миньор.

При U14 ФК „Сливен“ започна турнира много добре, с две победи в първите си два мача. В първата среща тимът победи Берое U13 с 6:2, като Димитър Колев вкара четири гола, а Недялко Георгиев добави още два.

След това Сливен надделя над Верея U14 с 2:0, благодарение на точните попадения на Илиян Стойчев и Яни Гавов.

Утре ФК „Сливен“ U14 почива и ще се подготвя за следващите срещи на турнира.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *