Юношите на БК „Сливен баскет“ до 15 години ще вземат участие в силния финален турнир, който ще се проведе от 21 до 24 май. Двубоите ще се играят в зала „IZZY Арена“ в София.

Сливенските надежди попаднаха в група Б, заедно с отборите на БК „Балкан“ (Ботевград), БК „Берое“ (Стара Загора) и БК „ЦСКА“ (София).

На 21 май (четвъртък) от 17:30 часа „Сливен баскет“ се изправя срещу домакините от „ЦСКА“ в първия си мач от надпреварата.

Финалният турнир ще даде шанс на младите състезатели от „Сливен баскет“ да покажат развитието си срещу силна конкуренция.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *